Jesteś tutaj

Zajęcia

prof. Błachowska - odwołanie zajęć

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Prof. Błachowska odwołuje swój wykład dla studentów studiów zaocznych z powodu choroby. Zostanie on odpracowany na kolejnych zjazdach (wykład będzie się zaczynał o godzinie 9:15).

Godziny dziekańskie w dniu 16 kwietnia 2019 r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że decyzją Pani Dziekan prof. Małgorzaty Karpińskiej, w dniu 16 kwietnia 2019 roku od godziny 15:00 zostają ogłoszone godziny dziekańskie w celu umożliwienia uczestnictwa w obchodach 90-lecia Instytutu Historycznego.

PODPIĘCIA PRZEDMIOTÓW SEMESTRU LETNIEGO 2018/2019

Szanowni Państwo
przypominamy, że zgodnie z Regulaminem studiów na UW studenci mają obowiązek podpinania przedmiotów.

Podpinając przedmiot pod program i pod etap studenci deklarują, że ten przedmiot jest przedmiotem objętym planem studiów tego etapu i ma być brany pod uwagę przy rozliczaniu tego konkretnego etapu wskazanego programu. 

odwołanie zajęć i dyżuru M. Ptaszyńskiego 1 marca

Szanowni Państwo,

niestety muszę odwołać moje zajęcia oraz dyżur 1 III. Ćwiczenia odrobimy w uzgodnionym terminie, a w sprawach pilnych proszę o wiadomości mailowe. Przepraszam za niedogodności. 

Z ukłonami
Maciej Ptaszyński

konwersatorium Zespolu Historii Kultury Staropolskiej

Szanowni Państwo,
 
w imieniu Zespołu Historii Kultury Staropolskiej zapraszam na konwersatorium, które odbywa się we wtorki o godz. 16:45 w Sali 125 w Instytucie Historycznym UW. Spotkania rozpoczną się wraz z semestrem letnim i będą przebiegały w dwutygodniowym rytmie. Pełen program znajdą Państwo w załączniku.
 
Spotkania mają charakter otwarty, dlatego uprzejmie proszę o przekazanie programu do zainteresowanych osób.
 
Z ukłonami
Maciej Ptaszyński

Strony

Subscribe to RSS - Zajęcia